OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA 6 konusundaki söylentiler herkesin kafalarını karıştırdı

GTA 6 konusundaki söylentiler herkesin kafalarını karıştırdı

16

 

Oyun sever kitlenin 2019 senesinde en fazla konuşmuş olduğu konulardan biri olarak öne çıkan GTA 6 adlı yapım, 2020 senesi içerisinde de konuşulmayı sürdürüyor. Tam anlatımıyla yılan hikayesine dönmeye başlayan ve Rockstar Games şirketinin konuyla alakalı olarak hiçbir açıklama yapmamış olduğu GTA 6 adlı sorunla alakalı şimdi tekrar yeni birkaç gelişme yaşanmış durumda.

Normal olarak Rockstar Games şirketinin, GTA 6 adlı yapımın 2019 senesinde duyurması beklenmekteydi. Zira GTA 5 aslı yapım piyasaya çıkalı tam tamına altı sene olmuştu ve Rockstar Games şirketi, özellikle de piyasaya çıkmış olan büyük oyunlarının arasında beş ila altı sene kadar zaman koymaktaydı. Fakat tüm beklentiler ise boşa çıkmış oldu ve Rockstar Games şirketi, GTA 6 adlı yapımla alakalı en ufak bir açıklama dahi yapmış değil. Hal bu şekilde olduğundan dolayı da oyunseverler, GTA 6 adlı yapımla alakalı kendileri iz sürmeye başlamış oldu.

Şimdi sizler için, GTA 6 oyunuyla alakalı ortaya atılan yeni bir iddiadan söz edeceğiz. Bahsi geçen kaynağın PlayStation 5 adlı yapımla alakalı ortaya atmış olduğu iddialar daha sonrasında Sony şirketi tarafından onaylandığından dolayı, kaynağın GTA 6 adlı yapımla alakalı iddialarının önemli bulunduğunu söyleyebiliriz. O kadar ki; kaynağımız, GTA 6 adlı yapımın kesin bir şekilde PlayStation 5 adlı konsolla piyasaya çıkartılacağını söylüyor. Bu söz konusu teori oyun severler tarafından da öne çıkarıldığı için çok şaşırtıcı olmadığını kabul etmekteyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.