OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA 6 konusunda yeni bir iddia daha oyun severleri heyecanlandırdı

GTA 6 konusunda yeni bir iddia daha oyun severleri heyecanlandırdı

31

 

Aslında açıkça konuşmak gerekir ise Rockstar Games şirketinin, şu anda GTA 6 yapıma hiç bir şekilde ihtiyacı bulunmuyor. Zira GTA 5 adlı yapım, halen en fazla satışı gerçekleştirilen oyunlar arasında bulunuyor ve GTA 5 adlı yapımın çevrimiçi modu, hiç bir şekilde bıkmadan ve usanmadan oynanmakta. Üstüne üstlük firma, GTA Online adlı yapım üstünden de halen fazlasıyla ciddi paralar kazanmakta. Oyun severler da GTA 6 adlı yapımla alakalı bir şeyler duyabilmek ve ayrıca GTA serisinin yeni üyesi ile tanışmak istemekteler.

Rockstar Games şirketi, bugüne kadarki zaman içerisinde GTA 6 adlı yapımla alakalı hiçbir açıklama gerçekleştirmedi. Fakat firma, bazı zamanlarda herkesin kafalarını karıştıran girişimler gerçekleştirdi ve bu ise oyun severleri bir beklenti içine soktu. Hal bu şekilde olunca ise oyun severler, GTA 5 adlı yapım veyahut Rockstar Games şirketinin üstünden araştırmalar gerçekleşerek GTA 6 adlı yapımla alakalı bir ipucu yakalamaya çalışmış oldular. Fakat GTA 6 adlı yapımla alakalı bugüne kadar ortaya çıkmış olan bütün sızıntı ile birlikte ipucu ve de iddiaların altları ne kadar üzücü ki boş kalmış oldu.

ilk bakıldığında ortaya çıkan sızıntı bayağı bir anlamsız ve de saçma gözüküyor. Fakat bu söz konusu görüntü, Tim Neff adlı bir oyun dublörünün Instagram hesabının üstünden paylaşılmış durumda. Bahsi geçen bu görüntü, paylaşılmasının üstünden çok kısa bir zaman geçtikten sonra silinerek Neff, Instagram üzerindeki hesabını gizlemiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.