OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA 6 konusunda şoke eden açıklama

GTA 6 konusunda şoke eden açıklama

14

 

Take-Two Interactive şirketinin CEO’su olarak görev yapan Strauss Zelnick, yaklaştığına herkesin inandığı GTA 6 adlı yapımla alakalı dikkatleri çekmiş olan bir açıklamada bulundu. Katılmış olduğu özel bir konferans esnasında kendisine yöneltilmiş olan ‘GTA 6 adlı oyun ne zaman çıkacak?’ şeklindeki soruya cevap veren CEO, GTA 6 adlı yapımı bekleyen oyuncuları adeta ikiye bölmüş durumda.

Video oyunuyla alakalı tutkunların bir seneden daha uzun bir zamandan beri büyük bir heyecanla beklemiş oldukları GTA 6 adlı yapımlar alakalı dikkatleri çeken ve tamamen resmi bir gelişme yaşanmış durumda. Rockstar Games şirketinin çatı şirketi olarak öne çıkan Take-Two Interactive şirketinin CEO’su olarak görev yapan Strauss Zelnick’in imzasını atmış olduğu söz konusu bu gelişme, oyunseverleri de adeta ikiye bölmüş oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan yatırım bankalarından Morgan Stanley, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde bir tane konferans düzenledi. Bu söz konusu konferansa katılım gerçekleştiren isimlerden biri de Take-Two Interactive şirketinin CEO’su olarak öne çıkan Strauss Zelnick’ti. Konferans esnasında moderatörlük yapmış olan Brian Nowak’ın GTA 6 adlı yapımla alakalı sormuş olduğu net bir soruyu yanıtlayan Zelnick, GTA 6 adlı yapımla alakalı resmi bir açıklama gerçekleştirmiş oldu. Fakat söz konusu bu açıklama, ne kadar üzücüdür ki talep etmiş olduğumuz türden de bir şey değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.