OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA 6 konusunda çalışmalar sürüyor

GTA 6 konusunda çalışmalar sürüyor

21

 

Rockstar Games şirketinin ”Rockstar Leeds” adına sahip olarak faaliyet gösteren alt firması, yeni bir tane daha işe alım süreci başlatmış durumda. Rockstar Leeds şirketinin başlatmış durumda bulunduğu bu işe alım sürecinin önemi aslında çok büyük zira firma geçmiş olduğumuz dönemler içerisinde Grand Theft Auto: Liberty City Stories ile birlikte Vice City Stories üstünde fazlasıyla yoğun çalışmalar yürütmüştü. Yani söz konusu bu işe alım süreçlerinin GTA 6 isimli yapımla alakalı olma ihtimali de bayağı bir yüksek diyebiliriz.

Aslında söz konusu bu gelişmenin tek önemli noktalarından biri de Rockstar Leeds isimli şirketin çok daha yeni bir işe alım süreci başlatmış olması değil. Firmanın iş ilanı üzerinde dikkatleri çok fazla çeken detaylar yer alıyor. Örnek olarak iş ilanı içerisinde ”Dünya üzerindeki en büyük ve dünya üzerindeki en iyi açık dünyasının geliştirilebilmesi amacıyla çevre varlıklarının oluşturulabilmesi ve modellenmesi üstünde çalışmalar yapacak Çevre Sanatçısı aramaktayız.” şeklinde bir ibare yer alıyor. Bu söz konusu ibare ise, akıllara direkt olarak GTA 6 isimli yapımı getiriyor.

GTA isimli seride yer alan açık dünya, bütün oyun severler açısından kabul görmüş bir kaliteye sahip. Tabiiki de firmanın geliştirmesi gerekli bir takım noktalar yok değil fakat özellikle de GTA 5 isimli yapımı dünya üzerindeki en iyi oyunlarından bir tanesi yapmış olan şey de bu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.