OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA 6 konusunda büyük heyecan

GTA 6 konusunda büyük heyecan

25

 

Rockstar North isimli ofisin önünde genel olarak son paylaşılan oyunların bayrakları yer alır. Gelmiş olan haberlere bakılır ise Red Dead Redemption 2 isimli oyuna ait bayraklar, Rockstar North şirketinin ofislerinin önlerinden kaldırılmış bir vaziyette. Peki bunun anlamı ne?

Gamescom’un başlamış olduğu şu günler içerisinde Rockstar şirketi bu panoları elbette ki sıkıldığından dolayı indirmedi. Muhtemel olarak şirket bir sonraki büyük yapımıyla alakalı duyuru yapacak. Hali ile Rockstar şirketinin hayranlarının arasında ise ”Acaba GTA VI oyununun duyurusu mu yapılacak?” şeklindeki beklenti oluşmuş bir halde. Aslında yine de Rockstar şirketinde çok büyük bir hareketlilik bulunuyor gibi gözükmemekte fakat şirket her bir an büyük bir sürprize imzasını atacak olabilir.

Red Dead Redemption 2 isimli oyundan önde göndere asılı durumda bulunan görsel, GTA V isimli yapıma ait durumdaydı. Bu ise söz konusu bu söylentilerin dayanak noktaları arasında.

Yeni karşımıza çıkacak GTA oyunuyla alakalı fazla bir bilgi de bulunmuyor. Cüzdanlarımız içerisinde çok büyük bir delik açacak olması olanaklı durumda bulunan oyunda birden çok büyük şehir yer alacağı da ileri sürülmüştü.

Oyun içerisinde Liberty City kentinde ufak işlere bakmaya başlayan bir ayakçı şeklinde kariyerimize başlayarak daha sonrasında da Vice City’ye geçecek olduğumuz ve uyuşturucu baronu olabileceğimiz ileri sürülmüştü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.