OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA 6 konusunda bütün beklentiler boşa çıktı

GTA 6 konusunda bütün beklentiler boşa çıktı

83

 

Oyun sektöründe yer alan önemli oyun şirketlerinden Rockstar Games şirketi, 2019 senesinde oyun severleri çok büyük bir hayal kırıklığına uğratmış oldu. Zira oyun sever kişiler, özellikle de geçmiş olduğumuz birkaç aydan beri firmanın yeni oyunu GTA 6 oyunuyla alakalı bir şeyler duymayı talep ediyorlar fakat Rockstar Games şirketi, GTA 6 hususuna ne kadar yazık ki hiç değinmiş değil. Ortaya atılmış olan iddiaların altının boş kalmış olması da oyun severlerin hevesini çok fazla kaçırmış oldu.

GTA 6 adlı yapımla alakalı son iddialar, söz konusu bu oyunun ”The Game Awards” adlı etkinliklerde duyurulacak olduğunu da göstermekteydi. Aslında 2019 senesi içerisinde gerçekleştirilen etkinliklerin en sonuncusu The Game Awards adlı etkinliklerdi ve oyun severler, bu söz konusu duruma son bir umut gözüyle bakmaktalardı. Fakat söz konusu bu beklentiler bir defa daha boşa çıkmış oldu ve GTA 6 isimli yapım, 2019 senesinin son oyun etkinliği konusunda da duyurulmuş değil..

Rockstar Games şirketi, çok kısa bir zaman öncesinde GTA Online isimli yapımda yeni bir tane daha güncelleme duyurmuş oldu. Bu söz konusu güncelleme, GTA 5 adlı yapım üzerine kısa bir zaman öncesinde ilave edilen kumarhaneyle alakalıydı. Ayrıca Rockstar Games şirketi, bu söz konusu güncellemenin tanıtımı konusunda beklenmeyen bir biçimde Güney Amerika kıtasının haritasını göstermeye başlamıştı. Oyun sever kişiler ise, senelerin GTA adlı oyun serisiyle alakalı hiçbir ilgisi bulunmayan bir haritanın gösterilmiş olmasının, aslına bakılırsa bir sürpriz yumurta bulunduğu, GTA 6 adlı yapımın Güney Amerika içerisine geçecek olduğunu düşünmüşler idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.