OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA 6 adlı yapımda robotlar mı bulunacak?

GTA 6 adlı yapımda robotlar mı bulunacak?

105

 

Rockstar Games şirketi internet sitesi üzerinde bir takım yenilikler gerçekleştirdi. Bu söz konusu yeniliklerin dahilinde internet sitesi üzerine ilave edilen bir tane görüntü de kafaları çok fazla karıştırmış oldu. Zira bahsi geçen bu görsel, Rockstar Games şirketinin hali hazırdaki oyunlarıyla fazla da ilişkili durumda değildi. Bundan dolayı da görüntünün GTA 6 adlı yapımla alakalı olduğu düşünülmekte.

Oyunseverler, çok uzun bir zamandan beri dünyanın en popüler oyun serileri arasında olmayı başaran Grand Theft Auto (GTA) adlı yapımla alakalı bir haber beklemekteler. Zira geçmiş olduğumuz dönemler içerisinde ortaya atılmış olan bazı spekülasyonlar, Rockstar Games şirketinin GTA 6 adlı yapım üstünde çalıştığını iddia etmekteydi. Hal bu şekilde olunca da oyun severler, Rockstar Games cephesi üzerinden gelebilecek bir açıklamayı beklemeye başladılar.

Rockstar Games şirketi, bugüne kadar GTA 6 adlı yapımla alakalı hiçbir açıklama gerçekleştirmedi. Fakat bazı zamanlarda ortaya atılmış olan iddiaların yanı sıra Rockstar Games şirketinin hamlelerinden bazıları, GTA 6 adlı yapımın yaklaşmakta olduğu iddialarını desteklemiş oldu. Şu dönemlerde GTA 6 adlı yapımı beklemekte bulunan herkes, bir ipucu yakalayabilmek amacıyla da elinden gelen her şeyi yapmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.