OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA 6 adlı yapım Rio de Janerio’da mı geçecek?

GTA 6 adlı yapım Rio de Janerio'da mı geçecek?

2

 

GTA 6 adlı yapımın haritasıyla alakalı çok daha yeni bir gelişme yaşanmış durumda. Ekim ayının ilk zamanlarında sızdırılmış olan bir tane haritayı irdelemiş bulunan GTA 6 adlı yapımına hayran olanlar, bu söz konusu haritanın gerçek haritalara çok benzemekte olduğunun farkına vardılar. Eğer ki söz konusu iddialar gerçek ise GTA 6 adlı yapım, fazlasıyla büyük bir ihtimal ile Rio de Janerio etrafında geçiyor olacak.

Rockstar Games şirketinin adeta bir yılan hikayesine dönmüş olan, iddialar dahilinde bulunan oyunu GTA 6 adlı yapımla alakalı yeni bir gelişme yaşanmış durumda. İlk olarak Ekim ayının ilk dönemlerinde sızdırılmış olan bir tane görselin, GTA 6 adlı yapımın haritasını göstermekte olduğu ileri sürülmüştü. Bu söz konusu haritayla alakalı ortaya çıkmış olan en yeni bilgiler, haritanın ciddi anlamda da GTA 6 adlı yapıma ait olabileceğini düşündürmekte.

GTA 6 adlı yapım geçmiş olduğumuz dönemler içerisinde ‘Project Americas’ ifadeleriyle lanse edilmişti. O zamanlarda ortaya atılmış olan iddialara bakılırsa bu oyun, Güney Amerika da geçiyor olacak ve uyuşturucu kartellerine odaklanmış olacaktı. İşte Ekim ayının ilk zamanlarında ortaya çıkmış olan bu harita, bu söz konusu iddiaların gerçek olduğunu düşündürmeye başlamış durumda. Zira sızdırılmış olan söz konusu haritayla gerçek haritaların arasında fazlasıyla ciddi benzerlikler yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.