OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Grow Tower – Kule Savaşı Oyunu

Grow Tower - Kule Savaşı Oyunu

9

 

Grow tower isimli android oyun tavsiyesi ile karşınızda olacağız. Daha önce de Android Kule savunma ve Kule savaşı oyunu paylaşımı yapmıştık. Tower.io ve Defender 3 gibi Grow Tower Android Kule Savunma oyunu‘nu seveceğinizi umuyoruz.

Oyun Yapımcısı : CookApps
Oyun Türü : Android Kule Savunma Oyunu – Android Kule Savaşı Oyunu
GP Verileri : İndirme oranı google play üzerinde 500 – 1m arasındadır. Oyun ingilizce arayüze sahiptir. Kullanıcılarından 4,3 puan almıştır.
Sistem Gereksinimleri : Oynayabilmek için minimum Android 4.1 ve üzeri bir cihazın sahibi olmanız gerekmektedir. Cihaz içerisinde 63,94MB boş hafıza alanına ihtiyaç duyulur. Ayrıca internet gerektirmeden oynamak mümkündür.

Grow Tower Nasıl Oynanır?

Grow Tower İnternet gerektirmeden oynanılır. İnternet aktif edilerek izlenilen reklamlar ile gelişmelerde kullanacağınız altınları kazanabilirsiniz.

Grow Tower içerisinde kalemizi düşmanlardan korymak gerekir. Savunma için güçlendirmelere ihtiyaç vardır. Güçlendirmeleri yapabilmek içinse altınımız mutlaka olmalı. Özet olarak;
Savunma mekanizmalarınızı altın ile güçlendirebilirsiniz. Ayrıca yeni kuleler elde etmek için resimin sol üstünde bulunan malzemelerden 50’şer adet biriktirmelisiniz.
Ekran içerisinde gördüğünüz gelişmeler altın ile yapılır. Kule kısımın ve ekranın sol üstünde de görülen materyaller, yeni savunma kuleleri elde etmek için kullanılır.

Grow Tower Savunma Güçlendirme
Rakiplerinizi yenerek, altın ve kule malzemeleri elde edebilirsiniz. Kahraman skilleriniz yüksek hasar verir. Bosslara karşı ve diğer canavarlara karşı vereceğiniz mücadelelerde skillerinizi kullanmayı unutmayın.

Kale güçlendirme
Kale Savunma okçuları güçlendirme
Asker güçlendirme
Kule güçlendirme ve geliştirme yaparak sonraki gelen saldırı dalgalarına karşı koyarız.

Kale güçlendirme : Altın gerektiren bir işemdir. Her yükseltme ile birlikte kalemizin dayanıklılık oranında artış gözlenir.
Kale Savunma Okçuları : Uçan ve hızlı giden hedeflere karşı savunmada destek verir. Uçan hedef olmayınca normal hedeflere de saldırı yapar.
Asker Güçlendirme : Altın ile güçlendirme yaparak levelleri askerlerimizin yükselir. Level oranına göre atak değerleri de güçlenmektedir. Süreli skillerini kullandığınızda farklı özellikte ve yüksek oranda vuruş oranını rakiplerimize yansıtır.
Kuleler : Her kulenin özellikleri farklıdır. Mesela biri zehirleme etkisi yapar. Diğerleri de donsurma, yaaşlatma gibi farklı etkileri düşmanlara yansıtırlar. Altın karşılığı seviyeleri, aynısından bir kule ile de özellikleri arttırılır. Yeni kule kazanmak için, bölüm sonlarında akınan odun ve elmaslardan 50’şer adet gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.