OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GRID’e ait yeni bir oyun fragmanı paylaşıldı

GRID'e ait yeni bir oyun fragmanı paylaşıldı

19

 

Oynanışının yanı sıra grafiklerinden dolayı da daha önce çıkan oyunları sayesinde büyük bir oyuncu kitlesi kazanmayı başaran serinin yenisi ekim ayı içerisinde severleriyle buluşmuş olacak.

Oyunu yapmakta olan Codemasters firması, GRID 2019 isimli yapımla ilgili ‘‘Get Your Heart Racing’’ ismiyle yeni bir tane daha fragman paylaşımı gerçekleştirdi. Fragman içerisinde yeni oyunla alakalı bizle yarışma yapacak yapay zekanın yanı sıra oyun seçenekleri ve oyunun sahip olarak geleceği harika grafikleri de görebiliyorsunuz.

Yapımcı firmanın oyunla alakalı heyecan veren sözlerini de anımsamakta büyük bir yarar var;

‘‘GRID isimli yapım piyasaya çıktığı zaman Fernando Alonso ile birlikte espor takımı FA Racing Esports’la karşı karşıya gelecek olduğunuz meydan okumalar ile beraber 104 etkinlikte bitmemekte olan yarış aksiyonu sağlamış olacak. Oyuncular ise, oyun içinde yer alan rakipleri ile yarışmak amacıyla GRID World Series’e giriş gerçekleştirecek. Burun buruna yarışmalar yaptıkça, pozisyon kazanabilmek amacıyla kıyasıya bir şekilde mücadelede bulundukça gitgide artış gösteren bir çekişme meydana gelmiş olacak.”

GRID 2019 isimli yapım 4 tane şehre ve toplam olarak 80 taneden çok rota sunan 8 tane piste sahip olarak karşımıza çıkacak. Oyunla alakalı yapay zeka bölümü de çok daha sakin ve agresif yelpazesi içerisinde sunmuş olduğu 400 taneden çok yapay zeka seçeneği ile fazlasıyla gelişmiş bir vaziyette.

GRID isimli popüler serinin yeni oyunu ise 11 Ekim 2019 tarihi içerisinde çıkmış olacak. Oyunu oynama konusunda isteği olan oyuncular PlayStation 4 platformu ile birlikte Xbox One platformu ve PC platformu üzerinden oyuna erişebiliyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.