OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Green Man Gaming platformundan büyük bir indirim kampanyası

Green Man Gaming platformundan büyük bir indirim kampanyası

137

 

İngiltere de merkezi bulunan online oyun dağıtım firması olarak öne çıkan Green Man Gaming, Ubisoft şirketine ait oyunlarının ağırlıklı bir durumda bulunduğu %82’ye kadar ulaşan çok büyük bir indirim kampanyası başlatmış durumda.

Green Man Gaming isimli dev platform, kendi sitesinin üstünde yer alan Ubisoft oyunlarını çok büyük indirimler sunarak satmaya başlamış durumda. Bu söz konusu indirime girmiş olan oyunların içinde Assassin’s Creed adlı yapımın yanı sıra Far Cry adlı yapım ve Tom Clancy’s Rainbow Six adlı yapım gibi fazlasıyla büyük ve hit olmayı başaran oyun serilerinden oyunlar da yer alıyor. Yalnızca Ubisoft şirketinin oyunları ile sınırlı kalmamış olan bu indirim kampanyası üzerinde Green Man Gaming platformu, GTA V adlı yapımın yanı sıra Red Dead Redemption II adlı yapım ve Fallout 76 adlı yapım gibi oyunları da şu an da indirimli bir şekilde satmakta.

Green Man Gaming adlı platform, GTA V adlı yapımı %50 seviyesindeki bir indirimle 84.50 Türk Lirası tutarından, Red Dead Redemption 2 adlı yapımı %20’lik bir indirimler 239 Türk Lirası tutarından ve Fallout 76 adlı yapımı da %40’lık bir indirimle 107 Türk Lirası tutarından satışa sunmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.