OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Greedfall isimli oyunun sistem gereksinimleri açıklandı.

Greedfall isimli oyunun sistem gereksinimleri açıklandı.

24

 

E3 2019 esnasında tanıtımı yapılan ve oyun severler tarafından da çok büyük bir merakla beklenmeye başlanan harika oyunlardan bir tanesi de Greedfall olarak öne çıkmıştı. Aksiyon ile RPG türünü de içinde barındırmakta olan bu oyun, Spiders firmasının tarafından geliştirilmiş bir durumda ve Focus Home Interactive şirketi tarafından da dağıtımı yapılacak.

Oyunun dağıtımını gerçekleştirecek olan Focus Home Interactive isimli şirket, yakın bir zaman içerisinde oyuncularla buluşacağı açıklanan Greedfall isimli oyunla alakalı istenilmekte olan sistem gereksinimlerini de açık bir şekilde paylaştı. Özet olarak açıklamamız gerekir ise oyunu günümüzde yer alan pek çok oyuncu da rahat bir şekilde oynayabiliyor olacak.

Focus Home Interactive şirketinin paylaşmış olduğu sistem gereksinimlerine bakılır ise oyunu oynama konusunda isteği bulunan oyuncuların en azından Intel Core i5-3450 işlemcisi veyahut AMD FX-6300 X6 işlemcisinin bulunması gerekli. Ekran kartı açısından da minimum olarak NVIDIA GeForce GTX 660 modeli veyahut Radeon HD 7870 modeli istenmekte.

Oyunla alakalı olarak önerilen sistem gereksinimlerine bakıldığında da i5-4690 işlemcisi ya a AMD FX-8300 işlemcisi yazılmış. Ekran kartıyla alakalı bölüme de NVIDIA GeForce GTX 980 modelindeki ekran kartı ya da Radeon RX 590 ekran kartı ilave edilmiş. Oyunun sabit disk üzerinde kaplayacak olduğu alanda 25 GB olarak ifade edilmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.