OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Grafikleri ile PUBG’yi tehdit ediyor

Grafikleri ile PUBG'yi tehdit ediyor

104

 

Mobil oyunlarla alakalı piyasanın her geçtiğimiz gün daha fazla kızışmasının hemen sonrasında kollarını sıvamaya başlayan Call of Duty, oyun severlerin karşısına efsane bir oyun ile çıkıp yapacak gibi gözükmekte. Pek çok insan tarafından bu yılın büyük bir heyecan ve meraklı bir şekilde beklenmeye başlanan yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkan oyunun resmi fragmanı paylaşıldı ve çıkışıyla alakalı tarihi de ortaya çıkmış oldu. Şunu açık bir şekilde kabul etmemiz gerekir ki oyun ciddi anlamda çok muazzam gözükmekte.

Oyunun içinde özellikle de Call of Duty serisine hayran olanların çok fazla sevmekte olduğu Modern Warfare ile birlikte Black Ops isimli oyunlara ait haritaların yanı sıra silahlarla birlikte modlar ve de karakterler yer alıyor olacak. Öte yandan bu senelere damgasını vurmayı başaran battle royale çeşidinin etkilerini bu oyun üzerinde de açık bir şekilde görmekteyiz. Yani oyun içerisinde bir tane battle royale modu da yer alıyor olacak. 100 oyuncunun dahil olabileceği bu oyun modu içerisine tekli veyahut ekipler şeklinde katılarak en son yaşamda kalan ekip olmanız konusunda bir gereklilik var.

Oyun tam olarak 1 Ekim tarihi içerisinde çıkacak ve daha şimdiden fazlasıyla güzel gözükmekte olduğunu da açık bir şekilde ifade edebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.