OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GOG’dan ücretsiz oyun sürprizi

GOG'dan ücretsiz oyun sürprizi

11

 

Bedava oyun kampanyalarıyla birlikte ön plana çıkmayı başarmış olan GOG isimli platform, çok daha yeni bir bedava oyun kampanyası başlatmış durumda. GOG platformunun söz konusu bu yeni kampanyası, Steam üzerindeki fiyatı 11 Türk Lirası tutarında bulunan ”Serious Sam: The First Encounter” adına sahip oyunu içeriğinde barındırıyor.

Video oyunlarına tutkun olanların çok yakından takip etmekte olduğu bir platform şeklinde karşımıza çıkmış bulunan GOG platformu, bedava oyun kampanyaları ile alakalı duyurular yapmayı sürdürüyor. Şimdi ise çok daha yeni bir kampanyayla karşımıza çıkmış bulunan GOG, bu defa ise FPS türünün atalarından biri olarak öne çıkan ”Serious Sam” adlı serinin 2001 senesinde piyasaya çıkartılan oyunlarından ”Serious Sam Classic: The First Encounter” adlı yapımı bedava bir şekilde sunmaya başlamış durumda.

Serious Sam Classic: The First Encounter ismine sahip olan yapım, fazlasıyla eğlenceli bir bilim kurgu aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor. 2001 senesi içerisinde piyasaya çıkartılmış olduğundan dolayı o dönemlerin izlerini taşımakta bulunan söz konusu oyun, oyunseverler tarafından da çok büyük bir ilgiyle takip edilerek öne çıkıyordu. Şimdi ise isteyen oyunseverler, bundan böyle çok kısa bir zaman için bu oyuna bedava bir şekilde sahip olabilmekteler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.