OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GOG’dan bedava oyun hamlesi

GOG'dan bedava oyun hamlesi

99

 

Steam platformu üzerindeki fiyatı 18 Türk Lirası tutarında bulunan 2D nişancı oyunlarından biri olan Butcher, kısa zaman için GOG platformunda bedava hale geldi. Çok basit grafikleri olmasına karşın çok yüksek temposunun yanı sıra akıcı atmosferi ile birlikte oyuncuları içine çekmeyi başaran söz konusu kısa zaman için bedava sahip olabiliyorsunuz.

Tek maksadınızın hareket eden her bir şeyi yok etmek olduğu söz konusu bu keyifli oyun, kısa zaman için GOG platformu üstünde bedava olarak kalacak. Sadece 48 saat boyunca kalacak bu fırsattan yararlanmak için elinizi hızlı tutmalısınız. Geliştiriciliğini Polonya da merkezi bulunan Phobia Game Studio şirketinin üstlenmiş olduğu Butcher adlı yapım, ilk başlangıçta Doom adlı yapımla beraber Quake adlı yapımı andırmakta olan bir atmosfere sahip. Şiddetin hiç bir şekilde bitmemekte olduğu, temponun hiç bir şekilde azalmamakta olduğu bu oyun üzerinde insanlığın kalıntılarını yok edebilmek amacıyla programlanan bir cyborg olarak tek bir maksadımız, hareket etmekte olan her bir şeyi tamamen yok edebilmek.

Bunu yapma esnasında motorlu testerelerden av tüfeklerine ve el bombalarına kadar bir çok değişik silahla yer altı sığınaklarının yanı sıra kıyamet sonrasındaki kentlere ve ormanlarda yolumuza çıkmakta olan her şeyi öldürmemiz gerekli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.