OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GOG platformu Prison Architect adlı yapımı kısa zaman için bedava yaptı

GOG platformu Prison Architect adlı yapımı kısa zaman için bedava yaptı

117

Steam üzerindeki ücreti 50 Türk Lirası tutarında bulunan Prison Architect adlı yapım, kısa bir zaman için GOG platformu üzerinde bedava oldu.

Hapishane inşa etmiş olduğunuz, dünya üzerinde yer alan en amansız mahkumları ile baş etmeye gayret ettiğiniz ve aynı zaman içerisinde hapishane yönetiminin de altından kalkmaya gayret etmekte bulunacağınız Prison Architect adlı yapım, 66 saatlik bir zaman daha bedava bir şekilde veriliyor olacak.

Geliştirici koltuğunda İngiltere de merkezi bulunan tamamen bağımsız oyun geliştirme şirketlerinden biri olan Introversion Software adlı firmanın yer aldığı Prison Architect adlı yapım, çok basit bir şekilde anlatmak gerekir ise hapishane kurma ve hapishane yönetme simülasyonu. Steam platformunun üstünde 2012 senesi içerisinde erken erişim bir şekilde yayınlanmasının ardından 2015 senesi içerisinde tam sürüme geçiş gerçekleştiren Prison Architect adlı yapım, güncellemeleri aracılığıyla pek çok farklı yenilik de almış oldu.

Üst kısımdan bakış açısı ile birlikte oynanmakta olan Prison Architect adlı yapım aslına bakılırsa 2 boyutlu bir görünüme sahip bir durumda fakat 3D seçeneği de yer almakta. Oyun üzerinde yapacak olduğunuz ilk şey ise kendinize bir hapishane inşa etmek. Size verilmiş olan zaman zarfında hapishaneyi inşa etmenizin ardından oyunun asıl kısmı da başlamış oluyor. Maksadınız ise, mahkumları tamamen problemsiz bir biçimde yönetebilecek olduğunuz çok güvenilir bir hapishane oluşturabilmek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.