OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GOG Bedava oyunla sürpriz yaptı

GOG Bedava oyunla sürpriz yaptı

123

 

GOG adlı platform, Steam üzerinde 31 Türk Lirası tutarında satılan Metro: Last Light Redux adlı yapımı bedava bir şekilde sunmaya başlamış bir durumda. Metro ismine sahip serinin ikinci oyunu şeklinde karşımıza çıkmış olan ve nükleer kıyametten sonraki dönemi konu almış olan söz konusu yapım, Steam üzerinde yer alan oyuncular tarafından ise ‘Çok Olumlu’ bir şekilde yorum almış.

Son dönemlerde düzenlemeye başladığı bedava oyun kampanyalarıyla beraber popülaritesini her geçmiş olduğumuz gün az daha arttırmakta olan GOG adlı platform, çok daha yeni bir kampanya başlatmış durumda. Fazlasıyla kısıtlı bir zaman için başlatılmış olan söz konusu bu kampanya, Steam üzerindeki fiyatı 31 Türk Lirası tutarında bulunan popüler nişancı oyunlarından Metro: Last Light Redux adlı yapımı içermekte. Bu söz konusu kampanyaya katılıp, gelecek dört günlük sokağa çıkmayla alakalı kısılamayı çok eğlenceli bir hale getirmeniz de olanaklı.

Metro isimli seriyi aslında büyük bir kısmımız bilmekteyiz. Nükleer kıyametten sonraki dönem içerisinde yaşanmakta olan olayları gözler önüne sermeyi başaran bu seri, oyuncuları yeteri kadar memnun etmiş oldu. Hatta öteki oyun platformları da Metro adlı seride yer alan oyunlardan bazılarını zaten bedava bir şekilde dağıtmışlardı. GOG adlı platformun düzenlemiş olduğu bu kampanyayla birlikte de serisinin bir farklı üyesine daha hiçbir şekilde ücret ödemeden sahip olmanız olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.