OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Godfall adlı yapımın sinematik fragmanı beklentileri tavan yaptırdı

Godfall adlı yapımın sinematik fragmanı beklentileri tavan yaptırdı

148

 

Tanıtımı yapılmış olan ilk PS5 oyunu şeklinde dikkatleri çekmeyi başaran Godfall adlı yapımla alakalı 2,43 dakika süren bir sinematik fragman yayınlanmış durumda. Söz konusu bu sinematik fragmanla beraber beklentileri çok fazla arttırmış olan söz konusu bu oyun, Kasım ayı içerisinde PS5 platformuyla beraber PC platformu için de çıkış yapmış olacak.

Ardımızda bırakmış olduğumuz sene ilk PlayStation 5 oyunu şeklinde duyurusu yapılan ve ilk dönemlerde çok büyük bir beklenti oluşturmamakta olan Godfall adlı yapım, ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde paylaşılan oynanış görüntüleri aracılığıyla ufak bile olsa bir beklenti oluşturmaya başlamıştı. Oyunun daha fazla aksiyon sahnelerine odaklanmış olan söz konusu oynanış videosu, Godfall adlı yapımın atmosferini ilk defa görmemizi sağlamış idi. Öteki PlayStation oyunlarına bakıldığında daha ufak bir geliştirici ekibi bulunan Counterplay Games şirketinin geliştirmiş olduğu söz konusu oyunla alakalı şimdi ise beklentileri bayağı bir çoğaltacak 2,47 dakikadan oluşan sinematik fragman paylaşıldı.

Devasa boyutlardaki savaşlara girecek olduğumuz oyunu tanımamız amacıyla fazlasıyla etkileyici görüntüleri içeriğinde barındıran bir fragman paylaşmış olan firma, PS5 konsolunun gücünü net bir şekilde gösterecek oyunlardan bir tanesi olacak gibi gözükmekte. Aslında çok önemli bir aksiyon filminin içindeymişiz gibi hissettirmekte olan söz konusu bu fragman, başlarda bir birlik göstermiş olsa da daha sonrasında karşı karşıya gelmiş olan iki şövalye arasındaki mücadeleye odaklanmış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.