OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

God of War ne zaman çıkacak?

God of War ne zaman çıkacak?

15

 

God of War isimli yapımın en son oyununun PS4’le elde etmiş olduğu başarının ardından yeni God of War yapımının PS5 konsoluyla beraber çıkarılması konusunda bir beklenti var. İddialar ise çıkması için daha aylar bulunan konsolla alakalı olarak pek çok bilgiye sahip olabilecek 5 Şubat tarihine sahip etkinlik kapsamında Santa Monica Studio şirketinin bulunmasıyla önemli bir sonuç bulacak olabilir.

Sony şirketinin karşımıza çıkartacağı yeni nesil konsollarından PlayStation 5’in çıkması için halen aylar bulunuyor. Oyun meraklısı olanların yanı sıra konsol hayranı olanların, PS5 ile alakalı ilk kez ayrıntılı bilgilerin verilecek olduğu, 5 Şubat tarihi içerisinde gerçekleştirilmiş olacak etkinliği sabırsızlıkla beklemeye başlamış durumda. Konsolla ilgili olarak resmi bir bilgiye ulaşmak fazlasıyla zor, bunun yanı sıra konsolla beraber veyahut konsolla ilgili olarak çıkması beklenmekte olan bir takım oyunlar da yer alıyor.

5 Şubat tarihine meydana gelebileceklere yönelik yayılmış olan söylentilerden bir tanesi, etkinlik kapsamında God of War oyununun geliştiricilerinden Santa Monica Studio şirketinin de yer alacak olması. Bu söz konusu ihtimale yönelik haberler God of War 2 adlı yapımın PS5 konsoluyla beraber çıkartılacağı iddialarını da çok fazla güçlendirmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.