OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ghost War konusunda yeni bilgiler geldi

Ghost War konusunda yeni bilgiler geldi

13

 

Yaşam içerisinde kesin hale gelen şeylerden bir tanesi; Ubisoft şirketinin daha çok Tom Clancy oyunu paylaşacak olduğu olabilir. Bunun kapsamında ise, Ghost Recon isimli seriye en son ilave edilen oyun olarak öne çıkan Ghost Recon: Breakpoint isimli yapımı örnek versek yanlış olmaz.

Ghost War isimli yapımın temeline baktığımızda, klasik bir şekilde yaşamda kalma oyunlarına dayanmakta ifadelerine yer verebiliriz. Savaşlarla alakalı tempoyu arttırabilmek amacıyla çatışma alanı zaman içerisinde daralmış olacak ve alanın dışında kalmış olanlar sürekli olarak çoğalan bir şiddet ile zarar görmüş olacaklar. Apex Legends ile birlikte Fortnite benzerinde sahip oyunlardan kopyalanmış olan bir takım belirgin özellikler yer alsa bile Ghost War isimli mod, bir tane Battle Royale modu yer almayacak.

Öte yandan, bir iletişim tutkunu halinde bulunmasanız dahi ekibinizle strateji oluşturabilmek ve iletişim kurabilmek her zaman olduğundan çok daha hayati bir duruma getirilmiş oldu. O şekilde ki, takımınız ile iletişim kurmamış olduğunuz durumda bir çok taktiksel hataya da düşmüş olabilirsiniz.

Karakter sınıfları konusunda bir şeyler yazacak olursak şu zamanlarda Ubisoft şirketi, Assault ile birlikte Sharpshooter, Panther ve de Medic olmak üzre dört tane karakteri bizlere sunmuş olacak. Assault isimli karakter bir tane tetikçi karakteri olacakken Sharpshooet isimli karakter de bir tane keskin nişancı olarak karşımıza çıkacak. Tahmin edecek olduğunuz gibi Medic, savaş alanı içerisinde çok önemli bir şifacı olarak görev alacak ve en son Panther isimli karakter de düşman ekibinin işini çok daha hızlı ve tamamen sessiz bir biçimde bitirme konusunda isteği olanların tercihi şeklinde karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.