OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ghost Recon Breakpoint isimli oyunu sızdırdılar

Ghost Recon Breakpoint isimli oyunu sızdırdılar

392

 

Tom Clancy’s Ghost Recon isimli serisinin yeni oyunu olarak öne çıkan Breakpoint resmi bir duyuru yapılmadan sadece 1 gün öncesinde sızdırıldı.

Ubisoft Almanya mağazasının üstünden sızdırılmış olan bilgilere bakılır ise, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint isimli oyun 4 Ekim tarihi içerisinde PlayStation 4 platformu ile birlikte Xbox One platformu ve de PC platformu için çıkış yapmış olacak ve 4 tane oyunculu hikaye odağına sahip oyun üzerinde oyuncular Cole D. Walker (Jon Bernthal) ile birlikte onun genel olarak silahlı dronlardan oluşmakta bulunan ordusuna karşı bir savaş veriyor olacak.

Wolves koleksiyoncu sürümünden 24 santimetrelik bir Cole figürü ile birlikte Year 1 Pass, harita, Ultimate Pack (görevler ile birlikte kozmetik ürünler , araçlar ve de sınıflara erken bir şekilde erişim) içeriyor olacak ve oyunu çıkmasından sadece 3 gün öncesinde oynayabilme olanağı sunuyor olacak. Şimdilik bu oyunla alakalı daha çok bilgi mevcut bir durumda değil.

Resmi duyuru yapıldıktan hemen sonra size gerekli açıklamaları yine buradan duyuracağız. Ayrıca söz konusu bu duyuru Ubisoft şirketinin YouTube kanalı ya da Ghost Recon’a ait resmi web sayfası üstünden de canlı bir şekilde izlenebiliyor olacak. Pekala ya sizler yeni oyunla alakalı heyecanlı mısınız?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.