OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ghost of Tsushima tam olarak ne zaman çıkacak?

Ghost of Tsushima tam olarak ne zaman çıkacak?

17

 

Sony şirketinin ilk parti stüdyolarından biri olarak öne çıkan Sucker Punch, sürpriz duyurular ile gerçekleşmiş olan The Game Awards adlı etkinlikte PlayStation 4 konsoluna özel olarak çıkacak yeni oyunlarından Ghost of Tsushima’nın yeni fragmanını sergilemiş durumda. Bu defa ise genişletilmiş bir tane fragman ile karşımıza çıkmış olan bu oyunun 2020 senesinin yaz döneminde çıkacak olduğu duyurusu yapıldı.

Ghost of Tsushima isimli yapım, Sucker Punch isimli stüdyonun bu zamana kadar yapmış olduğu en büyük, en geniş kapsama sahip oyun şeklinde tanımlanmaya başladı. Yeni bir fragman üzerinde oyunun gizlilikle alakalı mekaniklerinin yanı sıra The Ghost isimli yapımın yolculuğuna yön vermiş olan hikayeden ipuçları sunulmakta. Çarpıcı bir takım görüntüleri bulunan sinematiğe arka olan üzerinde orkestra müziği eşlik etmekte. Öte yandan söz konusu bu oyunun kutulu durumdaki versiyonlarını süsleyebilecek sanat tasarımı da paylaşılmış bir durumda.

Oyunla ilgili olarak paylaşım yapılan ilk bilgiye bakılırsa, söz konusu bu hikayenin kahramanlarından Jin, samuray şeklinde başlamış olduğu bu yolculuğu esnasında, yeteneklerini keşfedip samuray geleneklerinden çok daha fazla uzaklaşmakta. Sucker Punch isimli stüdyo, gelecek aylar üzerinde Jin, karşılaşmış olduğu tehditler, yolculuğu süresince ona yardımcı olan yoldaşların yanı sıra yeni bir tarz ile savaşçı olabilmek amacıyla nelerden vazgeçmiş olduğu konusunda daha çok bilgi paylaşacak olduğunu da ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.