OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ghost of Tsushima adlı yapımda zorluk seviyeleri olacağı resmen açıklandı

Ghost of Tsushima adlı yapımda zorluk seviyeleri olacağı resmen açıklandı

35

 

Ghost of Tsushima adlı yapımın yaratıcı yönetmeni görevinde bulunan Jason Connell, senenin en fazla beklenmekte olan oyunları arasındaki Ghost of Tsushima adlı yapımda zorluk seviyeleri yer alacağını kesin bir şekilde doğruladı. Connell, oyuncuların bu söz konusu zorluk seviyelerini talep ettikleri gibi artırıp azaltabilecek olduklarını da ifade ediyor.

2020 senesinin en fazla beklenmiş olan PlayStation 4 oyunları arasındaki Ghost of Tsushima adlı yapım, son zamanlar içerisinde pek çok değişik haberle karşımıza çıkmakta. Bunun kapsamında ise geliştirici stüdyolardan Sucker Punch’ın ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisindeki açıklamasının hemen sonrasında şimdi ise oyunun yaratıcı yönetmeni, oyun üzerinde çeşitli zorluk seviyeleri bulunacağını resmen doğruladı.

The Washington Post’a konuşma gerçekleştirmiş olan Ghost of Tsushima adlı yapımın yaratıcı yönetmenlerinden Jason Connell, yapmış olduğu özel bir açıklama içerisinde oyunun mevcut durumdaki zorluk seviyelerine sahip bulunacağını, oyuncuların beceri seviyelerinin yanı sıra oyunun ne denli zor bir durumda bulunmasını istediklerine göre uygun seçenekleri seçebilecek olduklarını da ifade ediyor. Connell, söz konusu bu röportajı içerisinde ayrıca oyuncuların bu zorluk seviyelerini istedikleri gibi artırıp azaltabilecek olduklarının da altını çizmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.