OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Geri dönüş yapan oyunculara kısa zaman için bedava

Geri dönüş yapan oyunculara kısa zaman için bedava

11

 

Final Fantasy XIV isimli yapımı en son oynamış olduğunuzdan bu yana uzun bir zaman geçmiş olabilir fakat Eorzea’ya geri dönme konusunda bir isteğiniz varsa sizlere çok daha müjdeli bir haberimiz bulunuyor. Bugün itibariyle 30 günden daha çok bir zaman boyunca oyundan uzak kalmış durumda bulunan oyuncular, geri döndükleri zaman oyuna 6 gün için bedava bir şekilde sahip olabilecekler.

MMO hayran olanlar açısından bu aslında çok yeterli bir zaman değil fakat oyunu halen oynayıp oynamamak istediğiniz konusun bir karar verebilmek amacıyla yeterli bir zaman olabilir. Bedava bir şekilde giriş gerçekleştirme kampanyası, 16 Ağustos tarihine kadar sürecek fakat bugün oynamaya başlamış olsanız dahi oyun içerisinde yalnızca 6 günlük bir zamanınız bulunacak. Geri kalmış olan oyuncuların bu fırsattan faydalanmasına izin vermeyip fiyatı çoğaltmak biraz garip olsa bile Final Fantasy’nin efsane oyunları arasından bir tanesi için değecek olabilir.

Oyunu tekrardan yükleyerek giriş gerçekleştirdikten sonra bedava bir şekilde oynama zamanınız başlamış olacak. Square Enix isimli şirket ise Shadowbringer’ların bu söz konusu oyunun geri dönüşünün nedeni olduğunu açık bir şekilde ifade ediyor fakat yeni gelecek ilave paketi oynama konusunda bir isteğiniz varsa bu söz konusu oyunu da oynamanız gerekli desek yanlış olmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.