OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Genshin Impact adlı yapım, iOS ile birlikte Android için yayınlanmış durumda

Genshin Impact adlı yapım, iOS ile birlikte Android için yayınlanmış durumda

41

 

miHoYo, 10 milyon taneden çok ön kayıt başvurusu yapılmış olan RPG oyunlarından biri olan Genshin Impact adlı yapımı paylaştı. Oyuncuların iOS işletim sistemi ile birlikte Android işletim sistemine ilave bir şekilde PC platformuyla beraber PlayStation 4 konsolunda da deneyimleyebilmiş oldukları bedava oyun, Tevyat adına sahip fantastik bir dünya üzerinde geçmekte.

miHoYo, bir müddettir merak içinde beklenmekte bulunan yeni oyunlarından ‘Genshin Impact’ adlı yapımı resmi bir şekilde paylaştı. Açık dünya RPG oyunlarından biri şeklinde karşımıza çıkmış olan Genshin Impact adlı yapım, bir müddettir ülkemizde yer alan oyunseverler tarafından da takip edilmekteydi. Dün sabah saatlerine doğru iOS işletim sistemi ile birlikte Android işletim sisteminin yanı sıra PlayStation 4 konsoluyla beraber PC için de yayınlanmış olan oyun, şu anda deneyimlenebilmekte

Fantastik bir durumdaki anime karakterlere sahip bulunan Genshin Impact adlı yapım, fazlasıyla etkileyici bir deneyim sunacak gibi gözükmekte. Zira söz konusu bu oyun, nerdeyse bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünüp geliştirilmiş. Misal olarak nehirlerde yüzerek, dağlar üzerinde de tırmanabiliyor olacaksınız. Öte yandan Tevyat adına sahip bölge, kendine has doğasından dolayı da oyuncuları etkilemeyi başarabilecek gibi gözükmekte. İşte söz konusu bu oyun bundan böyle, dünyanın genelinde yer alan oyunseverler tarafından deneyimlenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.