OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Genshin Impact adlı yapım Epic Store üzerinde bedava indirilebilir hale geldi

Genshin Impact adlı yapım Epic Store üzerinde bedava indirilebilir hale geldi

109

 

miHoYo şirketinin geliştirmiş olduğu ve oyuncularla buluşturduğu bedava aksiyon rol yapma oyunlarından Genshin Impact, 1.6 koduna sahip güncellemesi ile birlikte Epic Games üzerindeki yerini almış oldu. Sahip durumda bulunduğu çapraz platform desteği sayesinde oyuncuları mest etmeyi başaran söz konusu yapım, etkileyici bir durumdaki kurgusuyla beraber de milyonları peşinden sürüklemeye devam ediyor.

Anime tutkunu olanların favori aksiyon rol yapma oyunlarından biri olarak öne çıkan Genshin Impact adlı yapım, 1.6 koduna sahip sürüm güncellemesi ile beraber Epic Store üzerinde bedava bir şekilde yayınlanmış oldu. En fazla da sahip durumda bulunduğu çapraz platform desteğiyle beraber hem bilgisayarlar üzerinde hem konsollar üzerinde hem ise mobil cihazlar üzerinde oynanabilmekte olan Genshin Impact adlı yapım, şu anda Epic Games sayesinde de oynanabilmekte.

miHoYo şirketinin geliştirmiş olduğu ve ardımızda bırakmış olduğumuz sene yayınlanmış olan oyun, milyonlarca sayıdaki oyunsever tarafından da çok sevilerek oynanmakta. Geliştirici durumda bulunan ekibin oyunun arkasında durarak güncellemeler yayınlıyor olması da oyuna olan ilginin sürekli olarak yüksek olmasını sağlamakta. Tevyat adına sahip kurgusal bir dünya üzerinde geçen oyun üzerindeki maksadınız da tam anlamıyla rol yapma mekaniklerinin mevcut durumdaki bütün sınırlarını zorlayabilmek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.