OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Gelecek hafta Apex Legends adlı yapımın Fight Night Etkinliği başlıyor

Gelecek hafta Apex Legends adlı yapımın Fight Night Etkinliği başlıyor

40

 

2019 senesi içerisinde oyunculara sunulmuş olan Apex Legends adlı yapım, yeni getirilen güncellemesi ile beraber yeni etkinliğini de oyuncular için sunmuş olacak. Oyuncular ise, Fight Night şeklinde isimlendirilmiş olan bu yeni etkinlik kapsamında silahlarını bırakarak yumruklarıyla dövüşüyor olacak.

Respawn Entertainment şirketinin geliştirmiş olduğu ve 2019 senesinin ilk dönemlerinde yayınlanmış olan Apex Legends adlı yapıma çok daha yeni bir etkinlik gelecek. Apex Legends adlı yapım, YouTube sayfası üzerinden yayınlanmış olan videoya bakılırsa Fight Night Collection Event şeklinde isimlendirilmiş olan bu etkinlik, 6 Ocak tarihi içerisinde oyuncularla buluşmuş olacak.

Yeni duyurusu yapılan bu etkinlikle beraber Apex Legends adlı yapımın oyuncularını da bir takım değişiklikler beklemekte. Bunlar arasından biri de harita içerisinde yer alan özel bir bölge. Oynayanlar, söz onusu haritanın bu bölgesi içerisinde silahlarını değil yalnızca yumruklarını konuşturabiliyor olacak..

Respawn Entertainment şirketi, yeni getirilecek olan güncelleme ile beraber sınırlı zaman modu için çok daha yeni bir yaklaşımı test etme konusunda hedef edinmiş durumda. Buna bakılırsa Airdrop Escalation Takeover Sınırlı Zaman Modu, standart bir durumdaki Apex Legends modunun çok önemli bir parçası olarak kalacak. Arada yer alan farkta düşmekte olan tedarik malzemelerinde, daha da doğrusu düşme sıklıkları konusunda ortaya çıkmış olacak. Yeni getirilmiş olacka güncelleme ile beraber daha çok tedarik malzemesi düşüyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.