OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Geforce Now için yeni özellikler geldi

GeforceNow için yeni özellikler geldi

18

 

NVIDIA şirketine ait olan bulut oyun platformlarından GeForce Now, bünyesi üzerine bir takım yeni oyunlarla beraber türlü yeni özellikler de ilave etmiş oldu. Bu söz konusu özellikler arasından en fazla dikkat çekmekte olanı da GeForce Now adlı platformun en nihayetinde ChromeOS desteğine de kavuşmuş olmasıydı.

Bulut oyun platformlarından biri olarak öne çıkan GeForce Now, desteklemekte olduğu işletim sistemlerinin arasına ChromeOS’u da ilave etmiş oldu. Öte yandan söz konusu platforma türlü yeni oyunların yanında NVIDIA şirketinin oyun yakalama yazılımlarından bir tanesi olan Ansel de ilave etmiş oldu.

GeForce Now kütüphanesi üzerinde ilave edilmiş olan on tane yeni oyunun arasında Star Renegades benzerindeki daha yeni çıkmış oyunların yanında Epic Games şirketinin tarafından bu hafta boyunca bedava bir şekilde dağıtılmış olan Where The Water Tastes Like Wine adlı yapımla beraber Railyway Empire adlı yapım gibi oyunlar da yer alıyor.

Platforma gelmiş olan bir başka yeni özellik ise Chromebook kullanıcı olanların mevcut durumdaki Steam kütüphanelerini GeForce Now platformu üzerine senkronize edebilecek durumda bulunmaları oldu. Bu söz konusu özellik PC ile birlikte macOS’ta yer alıyordu. Chromebook’a özel olarak getirilmiş olan bir başka özellikse Game Ready Driver desteği olarak öne çıktı. Yani ChromeOS kullananlar da ışın izleme teknolojisinin yanı sıra DLSS 2.0 benzerindeki önemli özelliklerden de yararlanabiliyor olacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.