OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Gears Tactics adlı yapım ön yüklemeye açılmış durumda

Gears Tactics adlı yapım ön yüklemeye açılmış durumda

17

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devi olarak öne çıkan Microsoft şirketi, 28 Nisan tarihi içerisinde çıkacak Gears Tactics adlı yapımın Windows Store platformunun yanı sıra Steam platformu ve Xbox Game Pass PC üzerinde ön yüklemeye açılmış olduğunu resmen duyurdu.

Teknolojinin devlerinden biri olan Microsoft şirketi, Gears Tactics adlı yapımın Windows Store platformu ile birlikte Steam platformu üzerinde ön yüklemeye hazır bir duruma getirilmiş olduğunu resmi bir şekilde açıkladı. Oyun, öte yandan Xbox Game Pass PC kullanıcıları açısından da ön yüklemeye hazır bir duruma getirilmiş oldu.

Oyun geliştirici ekibi, ön siparişlerle ilgili olarak bir takım teşviklerde bulunmakta ve Microsoft şirketi de Gears Tactics adlı yapımla ilgili olarak benzeyen bir teşvik paketi sağlamakta. Söz konusu bu oyunun ön siparişini vermiş olan oyuncular; ekstra DLC, iç kısmında Augustus Cole’un da yer almış olduğu Thrashball Cole Character Pack ile birlikte Thrashball Armor Set sahibi olmuş bulunacaklar.

Splash Damage ile birlikte The Coalition tarafından geliştirilmiş olan ve Xbox Game Studios aracılığıyla paylaşılan oyunla alakalı öte yandan çok daha yeni bir tanıtım videosu da paylaşıldı. Öte yandan Gears Tactics’le beraber Gears markasına da pek çok yenilik getirilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.