OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Gamescom konusunda bir müjde geldi

Gamescom konusunda bir müjde geldi

23

 

Özellikle ülkemiz içerisinde yer alan oyuncuların beklemekten çok fazla sıkılmış olduğu oyunlardan bir tanesi de, hiç bir şekilde kuşku yok ki Mount & Blade 2 Bannerlord isimli yapım. Firma oyuna ait olarak bir çok içerikle beraber görüntü paylaşmış olmasına rağmen, yeni oyunla alakalı bir tarih vermekten kaçınmakta. Bu durumla beraber yeni oyuna ait olarak, oyuncuları mutlu edebilecek bir açıklama yapılmış oldu. Oyuna ait olan Steam sayfasının üstünden gerçekleştirilen duyuru içerisinde, oyunun Gamescom 2019 etkinliği kapsamında da oynanabilecek olduğu ifade edildi.

Geçtiğimiz sene gerçekleştirilmiş olan fuar esnasında oyunun tek kişilik modları ile birlikte hikayelerine göz atabilmiş plan oyuncular, bu yıl ise oyunculara özel bir şekilde hazırlanmış demo içeriğini oynayabiliyor olacaklar. Bununla beraber bu yıl içerisindeki fuarda oyuncular çoklu oyuncuların modlarına da göz atabiliyor olacaklar. Firmanın yeni etkinlik içerisinde yeni içerikle beraber görüntüleri de hayranlarıyla paylaşması konusunda bir beklenti var.

Bütün bu gelişmelere rağmen, firma oyunun yayın tarihiyle alakalı olarak bir bilgi paylaşımı gerçekleştirmedi. Fakat beklentiler ise, firmanın yeni etkinlik esnasında bir duyuru gerçekleştirebileceği şeklinde. Bu yıl Almanya içerisinde gerçekleştirilecek olan Gamescom 2019 adlı fuar, 21 ila 24 Ağustos tarihlerinin arasında bir çok yapımcıya ev sahipliği yapmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.