OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

FTL: Faster Than Light adlı yapıma Steam başarımları gelecek

FTL: Faster Than Light adlı yapıma Steam başarımları gelecek

18

 

Subset Games şirketinin geliştirmiş olduğu uzay gemisi simülasyonlarından FTL: Faster Than Light’a paylaşıldıktan tam yedi sene sonra Steam başarımları gelmiş olacak. Başarımlar ise oyuna getirilecek bedava bir güncellemeyle ilave edilmiş olacak

Uzay simülatörü olarak tanınan FTL: Faster Than Light isimli yapım piyasaya çıkartılalı yedi seneden fazla bir zaman geçti. Uzay gemisi ile galaksiyi kurtarmaya çalışmakta olduğumuz FTLa adlı yapımda bugüne dek eksik görünmekte olan tek şey, oyun üzerinde halen Steam başarımı bulunmuyor olmasıydı. Fakat sonunda ise söz konusu bu oyuna Steam başarımları da ilave edilmiş olacak.

Geliştirici olarak öne çıkan Subset Games şirketi, 2012 senesi içerisinde eleştirmenler tarafından çok fazla beğenilen gerçek zamanlı strateji oyunlarından FTL’yi paylaştığında, oyuna toplamda 51 tane başarım ilave edilmişti. Fakat bu söz konusu başarımlar, Steam üzerinde yer alan başarımların bir parçası konumunda değildi. FTL adlı yapıma yakın zamanda gelecek bir güncelleme ile Steam başarım desteği uygulanmaya başlayacak ve oynayanlar da FTL adlı yapımdaki yeteneklerini herkese gösterebiliyor olacaklar.

Subset Games şirketi başarımları test etmiş olduğunu ve oyuncular açısından kısmen görülebilir bir durumda bulunduğu açıklamasına bulundu. Fakat halen oyuncular, bu söz konusu başarımları açamamaktalar. FTL: Faster Than Light adlı yapıma ilave edilecek 51 tane başarımın tamamı şu an içerisinde Steam’de görüntülenebilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.