OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Forza Horizon 4 modeli için bedava Battle Royale modu geliyor

Forza Horizon 4 modeli için bedava Battle Royale modu geliyor

26

 

Geçmiş olduğumuz sene yaşamımıza girmiş olan ve dünya üzerindeki en popüler yarış oyunlarından biri olarak öne çıkan Forza Horizon 4 isimli yapım, halen fazlasıyla popüler hale gelen bir oyun. Bunla beraber oyunun sistemiyle alakalı gereksinimler bayağı bir yüksek ve bu oyuna sahip olabilmek amacıyla da yüklü bir ödeme gerçekleştirilmesi gerekli. Fakat oyun severler, bütün bunlara karşın Forza Horizon 4 isimli yapımı ne oynamaktan ne ise izlemekten hiç bir şekilde sıkılmış değiller.

Oyunla ilgili beyin takımı, yapmış oldukları yeni bir açıklama ile birlikte Forza Horizon 4 isimli yapımın ”The Eliminator” adındaki yeni bir tane modun duyurusunu yaptılar. Bu söz konusu mod, komple bedava bir durumda olacak ve oyun severlere sunulmuş bulunacak. Modun aslında belki de en dikkat çeken tarafı, temel olarak bir ”battle royal mod” olarak öne çıkması. Yani aynı PUBG isimli yapım ile birlikte Fortnite isimli yapımdaki sona kalmayla alakalı mantık, daha sonrasında Forza Horizon 4 isimli yapımda da yer alıyor olacak.

The Eliminator ismi verilen mod, 72 tane farklı oyuncunun katılım saplayabileceği bir biçimde tasarlanmış. oyun severler ise, bu söz konusu mod dahilinde bire bir yarışlar yapıyor olacak, bunun kapsamında da birbirlerini elemeye çalışıyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.