OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Fortnite’a gelecek 3 silahı sadece eski oyuncular hatırlayacak

Fortnite'a gelecek 3 silahı sadece eski oyuncular hatırlayacak

29

 

Son dönemler içerisinde oyuncu sayısı konusunda bir düşüş gözlemlenmeye başlanan Fortnite adlı yapım, yitirmiş olduğu oyuncuları geri kazanabilmek amacıyla üç tane nostaljik silahı oyuna geri ilave etme kararı aldı. Bu söz konusu hamle ile birlikte firma, Fortnite adlı yapımın eski günlerini özlemiş olan oyuncuları da yeniden oyuna çekmeyi planlamakta.

Geçmiş olduğumuz birkaç seneden beri oyun sektörünü domine etmeyi başaran ve rekor üzerine rekor kırmayı başaran Fortnite adlı yapım, yeni oyunların da piyasaya sürülmeye başlamasıyla beraber popülerliğini çok iyi bir şekilde kaybetmeye başladı. O kadar ki geçtiğimiz hafta bu hususla alakalı olarak Twitter üzerinde hashtagler dahi açılmış, oyuncular toplu bir biçimde eleştirilerini paylaşmaya başlamıştı. Eleştirilerin odak noktasındaysa Fortnite adlı yapımın eski günlerde görüldüğü gibi olmadığı yer almaktaydı.

Durum bu şekilde olmaya başlayınca Epic Games şirketi yitirmiş olduğu oyuncuları geri kazanabilmek ve eski günlerine geri dönebilmek amacıyla türlü yollara başvurmakta. Bu söz konusu yollardan bir tanesi de bir müddettir oyunda görmemiş olduğumuz toplam da üç tane değişik silahı oyuna geri getirebilmek. Firma, bu söz konusu hamle ile beraber Fortnite adlı yapımın eski günlerini özlemiş olan ve nostalji özlemi çekmeye başlayan oyuncuları da geri kazanmayı planlamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.