OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Fortnite yeniliklere doymuyor

Fortnite yeniliklere doymuyor

31

 

Son senelerin en popüler oyunları arasında yer alan Fortnite isimli yapım hem gerçekleştirilen güncellemeleri hem ise düzenlenen etkinlikleri ile birlikte isminden çok sık bir şekilde söz ettirmekte. Günlük bir şekilde gerçekleşen gelişmeleri de yakınen takip etmeyi sürdüren Fortnite, oyuna ilave ettiği ufak yenilikler ile hem oyuna karşı ilgiyi arttırmış oluyor hem ise oyun severler için çok daha eğlenceli dakikalar yaşatmış oluyor.

Fortnite isimli platformun geliştirici durumda ekibi şimdi ise, gelecek hafta sonunda vizyona gireceği açıklanan ”IT: Chapter 2” adına sahip korku filmi ile adeta bütünleşmiş durumdaki kırmızı balonları oyuna ilave etmiş bir vaziyette. Oyun içerisinde yer alan kanalizasyon kapakları üzerinde daha fazla görülmeye başlanan bu balonlar, patlatılmış olduğunda da Pennywise’ın o unutması zor gülüşü duyulmaya başlanıyor.

Fortnite oyununa getirilmiş olan bu kırmızı renkli balonlar, ”LootLakeBR” şeklindeki kullanıcı adıyla Twitter üstünden Fortnite oyunuyla alakalı duyurular gerçekleştiren bir hesap tarafından fark edilmiş oldu.

Fortnite isimli oyunun ekibi şu anda, bu kırmızı renge sahip balonlarla alakalı resmi bir açıklama gerçekleştirmedi fakat filmin vizyona girmiş olmasıyla beraber Fortnite oyununun yetkili isimlerinin eş zamanlı bir şekilde açıklama gerçekleştirmeleri de çok muhtemel gözüküyor. Fakat şu anda beklemekten farklı bir bir şansımızda ne kadar üzücü ki yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.