OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Fortnite üzerindeki konserini 12 milyondan fazla oyuncu izlemiş oldu

Fortnite üzerindeki konserini 12 milyondan fazla oyuncu izlemiş oldu

29

 

Geçmiş olduğumuz akşam üzeri Fortnite’ta adlı yapımda düzenlenmiş olan ve Travis Scott’ın yer almış olduğu Astronomical isimli etkinliğe 12,3 milyon taneden çok izleyici katılmış oldu. Bu konuyla alakalı açıklama da, Fortnite adlı yapımın resmi Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirildi.

Tam tamına üç sene önce yayınlanmış olan ve çıkmış olduğu gibi oyun dünyası üzerinde istatistikleri altüst etmiş olan Fortnite adlı yapım, şu zamanlarda eski dönemlerdeki kadar popüler bir halde olmasa bile halen milyonlarca kişi tarafından oynanmakta. Son aylar içerisinde Fortnite adlı yapımın geçirmiş olduğu inanması zor bir değişime şahit olmuş durumdayız. Oyun, bundan böyle bir Battle Royale oyunu olmanın yanında çok büyük bir platform hâline gelmiş oldu.

Fortnite adlı yapımı adeta bir performans platformu hâline getirmeyi başarmış olan Epic Games şirketi, bu yol üzerinde ilerlemeye de gelişip devam etmekte. Daha öncesinde canlı bir şekilde Marshmello konseri ile birlikte Star Wars: Rise of Skywalker’ın özel gösteriminin gerçekleştirilmiş olduğu söz konusu bu oyun, geçmiş olduğumuz akşam da ünlü rap sanatçılarından Travis Scott’ı ağırlamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.