OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Fortnite üzerinde çok daha yeni bir hata bulundu

Fortnite üzerinde çok daha yeni bir hata bulundu

22

 

Fortnite isimli yapımın 2. Bölümü, çok büyük değişiklikler ile karşımıza çıktı ve genel olarak topluluktan da fazlasıyla olumlu geri dönüşler almış durumda. Oyuncular bundan böyle bu yeni haritayı, eşyalarla alakalı büyük değişiklikleri, yeni çıkmış olan mekanikleri ve daha da fazlasını deneyimleyebilmiş oluyorlar. Fakat radikal durumda bulunan değişiklikler hataları da birlikte getirebilmekte. Ne kadar üzücü ki, Fortnite 2. Bölüm ise pek çok hata ile beraber karşımıza çıkmış oldu.

Geçmiş olduğumuz hafta içerisinde Fortnite Battle Royale oynayan oyuncular yalnızca harita üstünde bir nokta üzerinde durup oyunu kazanabilmiş oldukları bir hatayı keşfetmiş oldu. Şimdi ise düşmeyle alakalı hasarı maç süresinde komple kaldırmakta olan ve rakip oyunculara karşı çok büyük bir avantaj sağlamakta bulunan daha yeni bir açık keşfedilmiş oldu. Öteki hata da olduğu gibi, bu hata da bütün bir maç süresince devam ediyor ve Epic Games şirketinin gelecek güncellemeyle beraber bu hatayı düzeltmesi konusunda bir beklenti var.

Popüler durumdaki YouTuberlar arasında bulunan Glitch King, Fortnite Battle Royale üzerinde keşfedilmiş olan hataları paylaşmakta. En son paylaştığı video da, oyuncuların düşmeyle alakalı hasar almasını engellemekte bulunan yeni bir tane açığı göstermiş oluyor. Yeni keşfedilmiş olan bu hata yüksek yapılar yapıp savaşmayı sevmekte olan oyuncular açısından tamamen ideal.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.