OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Fortnite ikinci sezonun ikinci etkinliği ne zaman başlayacak?

Fortnite ikinci sezonun ikinci etkinliği ne zaman başlayacak?

50

 

Fortnite adlı yapımın 2. Bölüm’ün ilk sezonunun son günlerine fazlasıyla az bir zaman kalmış durumdayken Epic Games şirketi, birinci sezonu şubat ayına dek genişletme konusunda bir karar vermiş durumda. Söz konusu firma, öte yandan yapmış olduğu açıklama içerisinde Fortnite adlı yapımın 2. Bölüm: 2. Sezon’un ise 20 Şubat tarihi içerisinde oyuncularla buluşacak olduğu açıklamasında bulundu.

Fortnite yapımın saydası üzerinden yapılmış olan açıklama içerisinde yeni sezon üzerinde oyunculara sunulabilecek özellikler ”sansürlü” bir biçimde paylaşıldı. Yapılmış olan söz konusu açıklama içerisinde ”2. Sezon içinde çoklu (?) ve (?) ağırlık verilmiş olacak. Yeni sezonla alakalı olarak sırları halen size açıklayamamaktayız” şeklindeki ifadeler yer aldı.

Stüdyo öte yandan, Overtime ile alakalı mücadeleleri tanıtacak olduğunu ve birinci sezonun bitmesi için çok az bir zaman kalmışken oyuncuları meşgul edebilecek iki haftalık bir etkinliği de duyurmuş oldu. Bu söz konusu yeni özelliklerle alakalı halen daha detaylı bir bilgi paylaşılmış değil fakat bu söz konusu özelliklerin oyuncular için çok kısa bir zaman içinde sunulacak olduğu da düşünülmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.