OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Fortnite için Deadpool ödülü kesinleşti

Fortnite için Deadpool ödülü kesinleşti

49

 

Gelen her bir büyük Fortnite güncellemesinin paylaşılmış olmasıyla beraber veri madencileri oyunun dosyalarını incelemeye başlamış durumda. Fortnite v12.10 isimli güncellemede, oyuna 4. hafta içerisinde gelecek Deadpool zorluklarına yönelik bazı ipuçları bulunmuş durumda.

Fortnite adlı yapıma her hafta iki tane yeni zorluk gelmekte ve ilk üç haftalık zaman içerisinde zorlukları tamamlamış olan oyuncular sprey ödülleri almış oldu. Fakat 4. hafta için çok daha fazlası da yolda gibi gözüküyor. Deadpool öülünün yanı sıra sızdırılmış olan zorluklara da bir göz atmamızda yarar var.

Birinci meydan okumayla ilgili olarak iki katanayı ayrı ayrı bulmamız gerekli gibi gözüküyor. Rakibin mevcut durumdaki yapılarına hasar verebilmek çok daha anlaşılır bir zorluk fakat tamamlanabilmesi de basit olmayacak. Zorluklar tamamlandığı zaman oyuncular için bir sırt süsü veriliyor olacak. Sırt süsünün mevcut durumdaki nadirliği de Marvel şeklinde geçmekte ve açıklaması içerisinde ”Maksimum eforla kullanmalısınız” yazmakta.

Fortnite adlı yapımın yeni Deadpool zorlukları bugün içerisinde normal haftalık zorluklarla beraber açılmayacak ve13 Mart tarihinde de ayrı bir şekilde gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.