OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Fortnite için Atlantis müjdesi

Fortnite için Atlantis müjdesi

195

 

Temmuz ayı içerisinde Aquaman’in kostümünü yayınlamış bulunan fakat kendisine bir ev vermemesiyle öne çıkan Fortnite adlı yapım, haritası üzerine Atlantis’i de ilave etti. Atlantis, Coral Castle adı ile Fortnite haritası üzerindeki yerini almış oldu.

Son aylar içerisinde çok daha yeni içeriklere kavuşmuş bulunan Fortnite adlı yapım, oyunculara devamlı bir şekilde yeni mekanların yanı sıra içerikler sunmaya hiç bir şekilde hız kesmeden devam etmekte. Epic Games şirketi aracılığıyla geliştirilmiş olan oyun, en son Aquaman’in memleketi olarak öne çıkan Atlantis’i bünyesine katmış oldu. Fakat Atlantis, oyun üzerinde kendi adıyla değil çok daha değişik bir isimle yer almış oldu.

”Coral Castle” adı ile birlikte harita üzerinde yerini almış bulunan Fortnite mekanı, bünyesi üzerinde bir çok antik heykele ve
aynı zamanda mimari yapılara da ev sahipliği yapmakta. Bu söz konusu yapıların büyük bir kısmının etrafında mercanlar yer alıyor. Yapılar, yosunlalarla kaplanmış bir biçimde oyuncuların içinde yer alanları keşfetmelerini beklemekte.

Her yanı şelalelerle çevrilmiş durumdaki Coral Castle, orta kısmında bir tane çok büyük bir yapıyı bulundurmakta. Bu söz konusu yapının iç kısmında tahmin edilebilecek olduğu gibi birkaç tane sandıkla beraber türlü geçitler üzerinde birkaç tane de sır bulunmakta. Fortnite haritası üzerine yeni ilave edilmiş olan Coral Castle, Sweaty Sands’in tam kuzey kısmında yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.