OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Fortnite Çalı Nasıl Olunur?

Fortnite Çalı Nasıl Olunur?

122

 

Fortnite’nin bir kaç ay önce bir güncellemesi ile birlikte gelen bu item Efsanevi olarak geçmekte ve çok nadir bulunmaktadır. Tabi ki bu sizin çalı olma ihtimalinizi biraz daha düşürmektedir. Fakat bunu nasıl bulacağınız nasıl çalı olacağınızı ve çalı kostümüne büründükten sonra nasıl davranmanız gerektiğini güzelce yazdık. Ayrıca çalı itemi sayesinde düşmanlarınıza sürpriz bir saldırı da yapabilirsiniz.

Çalı Nasıl Kullanılır?
Çalı olmadan önce bunları bilmeniz gerekiyor. Bu kadar nadir bulunan bir ögeyi hemen israf etmeyelim değil mi?

İlk önce bu kostümün çok nadir bulunduğunu söyleyelim.
İkincisi ve en önemlisi, çalı kostümü çok nadir bulunduğu kadar da nazik. Çalının herhangi bir canı yok en küçük zararda çalınız yok olacaktır. Buna atışlar ve Fırtına da dahildir. Gözünüz gibi bakın ona…
Çalı oldum beni kimse görmez diye sevinme çünkü bazıları etrafa çok iyi bakıyor onu bir binanın içinde kullanmak gibi yanlışa düşme. Git ormanda kullan.

 

Fortnite Çalı Nerede Bulunur?
Yukarıdaki kısımda belirttiğimiz gibi çalı ögesi çok nadirdir. Çalı itemini gökyüzünden süzülerek gelen balonlardan veya haritada binaların bolca olduğu yerlerde sandıklardan bulabilirsin. Tabi ki sadece bunlarla sınırlı değil öldürdüğün oyuncuda bu item varsa çalı itemine yine sahip olabilirsin.

Bir Kaç Fortnite Tavsiyesi;
Ormanlarda veya çalılıkların bol olduğu yerlerde takıl.
Çoğu oyuncu etrafa çok dikkat etmeden koşarlar bunları yakaladığın anda sinek gibi avlayabilirsin çalı sayesinde.
Çok fazla harekete gerek yok sakinlik iyidir. Biliyorsun çalılar hareket etmez.
Her türlü hasardan çalı varken kaçın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.