OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Fortnite adlı yapıma Gangnam Style’a ait dans figürü ilave edildi

Fortnite adlı yapıma Gangnam Style'a ait dans figürü ilave edildi

26

 

Fortnite adlı yapıma, dokuz sene öncesinde yaşamımıza girmiş olan Gangnam Style adlı şarkının ikonik hale gelen dans figürleri ilave edildi. Şu anda bütün oyuncuların ulaşabilmiş oldukları figüre sahip olabilme amacıyla, 500 V-Bucks ödeme gerçekleştirilmesi gerekli.

Son senelerin popüler yaşamda kalma oyunlarından biri olarak öne çıkan Fortnite adlı yapıma, çok daha yeni bir dans figürü ilave edildi. Şu dönemlerde dünyanın tamamındaki bütün oyuncuların oyun mağazası üzerinden satın alıp kullanmaya başlayabilmekte oldukları söz konusu bu dans figürü, 2012 senesinde yaşamımıza girmiş olan Gangnam Style adlı şarkı. Bu şekilde ise bir çok oyuncunun fazlasıyla uzun bir zamandan beri talep etmekte olduğu bu figür, bundan böyle oyunun içine yerleşmiş hale geldi.

Aslına bakılırsa önemli bir dans figürünün Fortnite adlı yapıma ilave edilmesi, ilk defa gerçekleşmiş olan bir şey de değil. Geliştirici durumda bulunan ekip, daha önce de ‘Say so’ ile birlikte ‘Savage’ adlı şarkılar içerisinde yer alan dans figürünü oyunun içine ilave etmişti. Şimdi ise bunların arasına bir yenisi daha ilave edilmiş oldu. Ortalama dokuz sene öncesinde yaşamımıza girmiş olan Gangnam Style adlı şarkı, bundan böyle Fortnite adlı yapımın oyuncuları tarafından istedikleri gibi kullanılabilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.