OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

For Honor isimli yapıma yeni güncelleme geldi

For Honor isimli yapıma yeni güncelleme geldi

12

 

For Honor isimli yapıma gelen 2.1.1.0 isimli güncellemeyle alakalı yama notları paylaşıldı. Paylaşılmış olan bu güncellemenin ilk hedefi de dövüş sistemiyle birlikte dengesini geliştirebilmek. Öte yandan ”Year 3” pass sahibi olanlar için ”Jormungandr” isimli karakter de paylaşıldı. Güncelleme ile beraber oyun içerisine yeni haritalar ile birlikte silahlar ve zırhlar ilave edilmesinin yanında bir takım hatalarında düzeltmesini içeriğinde barındırıyor.

Oyuna ilave edilmiş olan ilk harita ise Storr Stronghold olarak görülüyor ki bu harita yalnızca oyunun Breach modu üzerinde kullanılabilmekte. Oyuna ilave edilmiş olan The Sanctuary isimli haritaysa bu sezonla ilgili oyunun Ranked Duel isimli modu üzerinde kullanılabiliyor olacak. Year 3 pass sahip olmayan oyuncular, oyuna ilave edilen yeni karakterlerden ”Jormungandr’’ı 8 Ağustos tarihi itibariyle 15.000 tane çelik karşılığında kullanabiliyor olacak.

Denge hususunda da güncelleme ile beraber oyuncuların savaş modu içerisinden çıkması konusunda bir takım değişikler yaşanmış olacak. Bunun daha da basitleştirilmesinin nedeni de daha gerçekçi bir durumdaki dövüşün tanıtımını yapabiliyor olmak. Ubisoft şirketi, öte yandan rakibin kilidinin açılma zamanını da arttırmış oldu artırdı ve geriye yapılmış olan hamlelerin hareket hızında düşürmeye gitti. Bu söz konusu güncelleme yapılmadan önce bazı hallerde arkaya doğru hamle yapmış olmak, bir tanesinin öne doğru hamle yapmış olmasından daha da hızlı bir biçimde gerçekleşebilmekteydi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.