OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Final Kick, MMA Federation, Snowboard Party ve PBR: Raging Bulls oyunlarının kısa incelemeleri

Final Kick, MMA Federation, Snowboard Party ve PBR: Raging Bulls oyunlarının kısa incelemeleri

30

 

Final Kick adlı yapım, futbol oyunları severler için harika bir şut çekme oyunudur. Oyunda kontrol ettiğimiz futbolcu ile sizden istenenler doğrultusunda karşı takımın kalesine gol atmaya çalışacaksınız. Onlarca futbolcu, farklı faklı ögeler, stadyumlar ile gerçekçi fizik motoru ile oynamaktan zevk alabileceksiniz.

MMA Federation adlı yapım, dünyaca ünlü savaşçıların antrenörleri yerine geçeceğiniz oyundur. Oyunda öğrencileriniz olan dövüşçüleri eğitecek ve ringe çıkartmaya hazırlayacaksınız. Onları en iyi biçimde geliştirip eğiterek rakiplerinin hepsi ile başa çıkacak ve yenmesini sağlamaya çalışacaksınız. Oyunun en güzel yanı Mutliplayer yani çok oyuncu desteği ile arkadaşlarınızla oynayabilir kıyasıya dövüşler çıkartabilirsiniz.

Snowboard Party adlı yapım, Ratrod stüdyosunun geliştirdiği hız ve aksiyon karışımı ve aynı zamanda sürükleyici Snowboard oyunudur. Oyunda amacımız Karla kaplı, dondurucu soğuğa sahip zorlu parkurlarda ilerleyip engelleri aşarak hayatta kalma ve takibi bölümü derece ile bitirmek. Kontrollerde joystick kullanılmış oyunda grafikleri 3D olup ses kalitesi oldukça üstün olan Snowboard Party 2 adlı yapımı oynarken çok eğleneceğinizi açıkça söylesek hiç bir şekilde yanlış olmaz.

PBR: Raging Bulls kızgın boğalarla mücadele verdiğimiz bir boğa güreşi oyunudur. Oyunda matador olarak kızgın ve acımasız boğaların üstünde düşmemeye çalışarak puan ve para kazanıyoruz. İlerleyen bölümlerde çok değişik ve acımasız boğalara rastlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.