OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Final Fantasy XVI ne zaman duyurulacak?

Final Fantasy XVI ne zaman duyurulacak?

7

 

Oyun dünyası üzerinde en popüler oyun serilerinden biri olarak öne çıkan Final Fantasy isimli serinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak Final Fantasy XVI adlı yapımın sadece 1 hafta içinde duyurulabilecek olduğu iddia edilmiş durumda. Öte yandan Square Enix şirketinin bu söz konusu oyunun yanı sıra çok daha yeni bir oyunu daha duyuracak olduğu iddiaları ortaya atılmış durumda.

Bu hafta içerisinde Sony şirketinin yeni nesildeki oyun konsolu PlayStation 5 konusunda da türlü söylentiler ortaya çıkmaya başlamış durumda. Bu söz konusu söylentilerden biri de Final Fantasy XVI adlı yapımın konsolun tanıtımı yapılması esnasında duyurulacak olduğu yönündeydi.

Final Fantasy XVI adlı yapıma yönelik ilk söylentiler ise bu hafta içerisinde 4chan adlı platformda ortaya çıkmış durumda. Anonim bir biçimde yapılmış olan söz konusu paylaşıma bakılırsa Square Enix şirketinin stüdyolarından biri olarak faaliyet gösteren stüdyo Summer Game Fest esnasında birkaç tane yeni oyun duyurmuş olacak. Stüdyonun duyurusunu yapacak olduğu yeni oyunların arasında Final Fantasy adlı serinin yeni oyununun yanı sıra Crimson Arbitrium – Agni’s Anthology adına sahip başka bir oyun da yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.