OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Final Fantasy Vll Remake için büyük sürpriz

Final Fantasy Vll Remake için büyük sürpriz

14

 

Square Enix isimli şirket, yeni paylaşılacak Final Fantasy VII Remake isimli yapımın tanıtım çalışmaları hala sürüyor. Şirketin Japonya’da yer alan sitesine ilave edilen ve geriye doğru gitmekte bulunan sayaç, firmanın oyunla ilgili paylaşılacağı yeni fragmanın tarihini de açıkça belli ediyor.

11 Eylül tarihi içerisinde Türkiye saatiyle saatler 17:00’yi gösterirken biteceği görülen zaman sayacının üstünde ise yeni fragman yazısı var. Söz konusu bu fragmanın, oyunla alakalı sorulardan tam olarak hangilerine yanıt verecek olduğu da merak edilmekte. FF7 isimli yapımın kendi dünyası içinde sırıtmamakta olan bir biçimde evlerle dövüşebilecek miyiz? Square Enix şirketinin halen yapımda bulunduğunu ifade ettiği cross-dressing sahnesi durmakta mı? Yanıtları net bir şekilde görme gibi bir ihtimalimiz bulunuyor.

Square Enix isimli şirket aslına bakılırsa FF7 Remake isimli yapımı E3 2015 esnasında duyurmuş idi. Uzakdoğu asıllı şirketin bu proje içerisinde kararlı bir durumda bulunduğunu da ancak 2019 senesinde paylaşılan yeni görsellerle görmüş olduk. E3 2019 kapsamında oyunun oynanışla ilgili demosunu da açık bir şekilde görmüştük.

Final Fantasy 7 Remake ise aslında parçalar halinde paylaşılacak. İlk bölümü 3 Mart 2020 tarihi içerisinde gelmiş olacak ve oyunun Midgar’da geçmekte olan hikayesini ele almış bulunacak. Şimdilik sadece PS4 platformuyla ilgili duyurusu yapılan Final Fantasy 7 Remake isimli yapımın farklı konsollarda da bulunup bulunmayacağı çok büyük bir merak konusu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.