OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Final Fantasy Crystal Chronicles için remaster sürüm paylaşıldı

Final Fantasy Crystal Chronicles için remaster sürüm paylaşıldı

148

 

Square Enix şirketi, seneler öncesinde Game Cube ile alakalı yayınlamış olduğu Final Fantasy Crystal Chronicles adlı yapımın remaster sürümünü iOS platformuyla birlikte Android platformuma özel paylaştı. Oyunun orijinal bir durumdaki hikayesine bağlı kalıp hazırlanmış sürüm, Final Fantasy hayranı olanları mest edecek gibi gözüküyor.

Özellikle de Final Fantasy isimli seri ile çok büyük bir popülarite yakalamayı başarmış olan Square Enix şirketi, 2003 senesinde GameCube adına sahip oyun konsoluyla ilgili olarak ”Final Fantasy Crystal Chronicles” adına sahip bir oyunu piyasaya çıkartmıştı. Aksiyonlarla dolu durumda olan bir RPG oyunu şeklinde karşımıza çıkmış bulunan Final Fantasy Crystal Chronicles, piyasaya çıkartılmış olduğu dönemlerde de adeta fenomen hale gelmiş idi.

Aradan geçmiş olan seneler, oyuncuların Final Fantasy Crystal Chronicles’a karşı duymuş oldukları ilgiyi az çok düşürmüş olsa bile bu oyun hiçbir dönemde unutulmuş değil. Hal bu şekilde olduğundan dolayı da Square Enix ekibi, ardımızda bırakmış olduğumuz dönemler içerisinde türlü platformlarla ilgili olarak Final Fantasy Crystal Chroniclesa adlı yapımın ”remaster” sürümünü oyunculara sunmuş idi. Bu söz konusu oyun bundan böyle, Android platformu da iOS platformları içerisinde de oynanabilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.