OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

FIFA 21 ne zaman çıkacak?

FIFA 21 ne zaman çıkacak?

20

Electronic Arts şirketi, 4 Aralık tarihi içerisinde PlayStation 5 konsolunun yanı sıra Xbox Series X konsolu için piyasaya çıkartılacak FIFA 21 adlı yapımla alakalı çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Yapılmış olan açıklamalara bakılırsa oyuncular, PlayStation 4 konsolu ya da Xbox One konsolu için satın alınmış olan FIFA 21 adlı yapımı bedava bir şekilde yükseltebiliyor olacaklar.

Video oyunlarla alakalı sektörün en köklü isimleri arasında yer alan Electronic Arts şirketi, dünya üzerindeki en popüler futbol oyunlarından biri olarak öne çıkan FIFA 21 adlı yapımın, Xbox Series X ile birlikte PlayStation 5 konsolu için de yayınlanacak olduğu açıklamasında bulundu. Söz konusu oyunun 4 Aralık tarihi içerisinde yeni nesil konsollara gelecek olduğunu ifade eden Electronic Arts şirketinin yetkili isimleri, mevcut koşullar içerisinde Xbox One veyahut PlayStation 4 sahibi olup FIFA 21 adlı yapımı satın alım gerçekleştiren oyunculara yönelikte çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi.

FIFA 21 adlı yapım, 6 Ekim tarihi içerisinde Xbox One konsolunun yanı sıra PlayStation 4 konsolu ve PC platformunda yer alan oyuncularının beğenisine sunulmuş oldu. Fakat yeni nesilde karşımıza çıkacak konsollar, Kasım ayı içerisinde piyasaya sürülmüş olacak. Üstüne üstlük bazı ülkelerde yer alan oyuncuların, bu konsollara daha bir kaç ay sonrasında erişmeleri de muhtemel. İşte bu söz konusu vaziyeti görmezden gelmemiş olan Electronic Arts şirketi, ‘Dual Entitlement’ şeklinde adlandırmış olduğu özel bir sistemle oyuncuların yüzünü güldürebilecek gibi gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.