OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

FIFA 21 ile alakalı demo yayınlanmayacağı açıklandı

FIFA 21 ile alakalı demo yayınlanmayacağı açıklandı

18

Twitter üstünden çok daha yeni bir açıklama paylaşmış bulunan EA şirketi, oyunseverlerin heyecanlı bir şekilde beklemekte oldukları FIFA 21 adlı yapımla alakalı demo yayınlanmayacağını belirtti. EA şirketi, demo sürüm paylaşılmamasının gerekçesini de ”geliştiricileri çok daha yeni ve mevcut konsollara odaklama’ şeklinde açıklamış durumda.

Dünya üzerindeki en büyük oyun firmalarından bir tanesi olarak öne çıkan Electronic Arts veyahut kısa bir şekilde EA, şu dönemlerde yeni nesil futbol oyunlarından biri olan FIFA 21 üstündeki çalışmalarına devam etmekte. Oyunseverler ise FIFA 21 adlı yapımın tam olarak nasıl bir oyun içi deneyim sunacak olduğunu erkenden öğrenebilmek amacıyla demo sürümün yayınlanmasını beklemekteyken EA şirketinden de çok kötü bir haber gelmiş durumda.

Geçmiş olduğumuz gece EA Sports FIFA Twitter hesabı üzerinden çok özel yeni bir açıklamada bulunmuş olan EA şirketi, FIFA 21 adlı yapımla alakalı demo sürüm yayınlanmayacak olduğu duyurusunu yaptı. EA şirketi, bu söz konusu hamlenin sebebini de ‘Bunu yapmanın yerine geliştirici ekibimizin mevcut durumdaki zamanını mevcutta yer alan ve yeni nesil konsollar üzerinde en iyi tam oyun deneyimi sunmaya odaklanma konusunda karar verdik.” şeklindeki ifadeleriyle açıklamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.