OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

FIFA 20 ile alakalı bir oynanış videosu paylaşıldı

FIFA 20 ile alakalı bir oynanış videosu paylaşıldı

81

 

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Juventus isimli spor kulübünün lisansını eFootbal PES 2020’ye kaptırmış olmasıyla beraber gündeme gelmeye başlayan FIFA 20 isimli yapımla alakalı olarak ilk oynanış videosu paylaşılmış bir durumda.

Geçtiğimiz gün içerisinde Electronic Arts şirketi, içinde Raheem Sterling ile birlikte Virgil Van Dijk ve Jadon Sancho benzerindeki yıldız futbolcuların da yer aldığı bir tane FIFA 20 oynanış videosu paylaştı. Video içerisinde açık bir şekilde görüldüğü gibi oyunun mekanikleri üzerinde çok önemli bir takım değişiklikler gerçekleştirilmiş. Söz konusu bu fragmanı ise oyunla ilgili resmi sayfalar üzerinden ulaşarak izleyebiliyorsunuz.

Video izlendiği zaman çok açık bir şekilde anlaşılmakta ki oyun içerisinde duran toplarla alakalı olarak çok büyük değişiklikler gerçekleştirilmiş. Kontrollü bir şekilde müdahale ile birlikte çalışılmış durumdaki bir bitiriş, patlamalı dribling ve çok daha fazlası ilave edilmiş. Tabiiki de her yıl içerisinde olduğu gibi grafiksel durumdaki gelişmeler olduğu söyleniyor olsa bile FIFA 19 isimli oyunla arasında çok bir fark göremeyecek olabilirsiniz..

Bu özellikler karşısında PES sevenlerin FIFA 20’ye geçiş yapıp yapmayacak oldukları çok büyük bir merak konusu ancak FIFA hayranı olanlar bu yeni özellikleri fazlası ile sevecek gibi gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.