OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

FIFA 20 içerisindeki kapak yıldızları kesinleşti 

FIFA 20 içerisindeki kapak yıldızları kesinleşti 

14

En çok sevilerek oynanan futbol oyunları arasındaki FIFA’nın kapak fotoğrafı üzerinde yer alacak bütün yıldızlar belirlenmiş bir durumda. Paketlere bakılarak hangi futbolcuların kapaklar içerisinde yer aldıkları belirlendikten  hemen sonra oyunlara ait  kapak fotoğrafları da internet üzerinde yayılmaya başladı. Standard ile birlikte Champions ve de  Ultimate ismine sahip paketlerlerle alakalı 3 tane değişik futbolcu seçimi yapıldı.

FIFA isimli yapımın standart paketine bakmış olduğumuzda bu yaz  döneminde Real Madrid kulübüne geçiş gerçekleştiren Eden Hazard’ı görmekteyiz. Bunun yanında Champions isimli paket içerisinde Liverpool adlı kulübün defans oyuncularından Virgil Van Dijk bulunuyor. En son Ultimate isimli pakete gelmiş olduğumuzda da bizi Fransız asıllı futbol efsanelerinden biri olan Zinedine Zidane karşılamış oluyor.

EA Sports şirketinin en yeni futbol oyunlarından FIFA 20 isimli yapım, 27 Eylül tarihi içerisinde PS4 platformu ile birlikte Xbox One platformu ve PC platformuna gelmiş olacak. Legacy adına sahip bir tane sürüm Switch ile birlikte daha eski konsollar üzerine gelmiş olacak fakat yenilenmiş formalarla beraber kadrolar hariç olarak çok ciddi bir değişikliği içinde barındırmıyor olacak.

Bütün bu duyurusu yapılan paketlerin fiyatlarına şöyle bir göz gezdirecek olursak eğer, 27 Eylül tarihi içerisinde karşımıza gelecek Standard isimli paketin satış fiyatı 60 dolar tutarında açıklanmış. Bu söz konusu fiyat Champions isimli paket içerisinde 80 dolar tutarına çıkmış durumdayken Ultimate isimli paket içerisinde 100 dolar tutarına çıkmış oluyor. Burda yer alan fiyatları Türk Lirası tutarına çevirmiş olursanız karşınıza sırası ile (yaklaşık bir şekilde) 335 Türk Lirası ile birlikte 445 Türk Lirası ve 555 Türk Lirası tutarındaki fiyat etiketleri çıkmış oluyor. Elbette ki bu fiyatlara vergilerin dahil bir durumda bulunmadığı ve bazı durumlarda oyun yayıncısı firmaların ülkelere özel olarak değişik fiyat politikaları yürütebilmekte olduklarını da belirtmemizde yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.